Collection: Products

21 products
  • Almond Horn
    Regular price
    $2.50
    Regular price
    Sale price
    $2.50
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Babka
    Regular price
    $9.00
    Regular price
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Bagels: Check comments field!
    Regular price
    $9.00
    Regular price
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Bourekas
    Regular price
    $8.00
    Regular price
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Challah
    Challah
    Regular price
    $4.00
    Regular price
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Cheesecake
    Cheesecake
    Regular price
    $12.00
    Regular price
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Chocolate Chip Danish
    Chocolate Chip Danish
    Regular price
    $2.50
    Regular price
    Sale price
    $2.50
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Cookies (CHECK COMMENTS)
    Regular price
    $10.00
    Regular price
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Corn Rye
    Corn Rye
    Regular price
    $4.00
    Regular price
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Double Rye
    Regular price
    $8.00
    Regular price
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Mandelbrodt
    Mandelbrodt
    Regular price
    $9.00
    Regular price
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Marble (Combo) Rye
    Regular price
    $4.00
    Regular price
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Onion Challah
    Regular price
    $4.00
    Regular price
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Onion Rye
    Onion Rye
    Regular price
    $4.00
    Regular price
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Poundcake
    Poundcake
    Regular price
    $7.00
    Regular price
    Sale price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out
  • Pumpernickel rye
    Pumpernickel rye
    Regular price
    $3.50
    Regular price
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
    Availability
    Sold out